KAZAR FOOTWEAR SP. Z O.O. ; Przemyśl

KAZAR FOOTWEAR SP. Z O.O.

ul. Lwowska 154
37-700 Przemyśl

 

Kazar to jedna z największych w Polsce firm oferujących obuwie i torebki skórzane klasy premium. W tym roku swoją ofertę rozszerzyła dodatkowo o linię ekskluzywnych perfum i zegarków.

Marka, wywodząca się z Przemyśla, do dzisiaj posiada tam główną siedzibę z centrum logistycznym i finansowym.

Oprócz sieci sprzedaży w kraju, Kazar rozwija swoje skrzydła również na rynku międzynarodowym. Ekspansja sięga już takich państw jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Bahrajn. W tym roku firma otworzyła również swój pierwszy flagowy salon w Pradze.

Sukcesywnie staje się coraz silniejszą konkurencją dla światowych producentów obuwia i akcesoriów premium, promując równocześnie Polskę na arenie międzynarodowej. O sukcesie zdecydowało bezwarunkowe oddanie dla jakości, nowoczesny design i dbałość o każdy detal oferowanych produktów. Kazar jest od lat firmą docenianą zarówno przez pracowników, klientów jak i partnerów biznesowych.

Kolekcje Kazar stanowią dopełnienie współczesnego, aktywnego stylu życia kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny wygląd, wyrażać siebie w unikalny sposób. Kazar to moda i trendy na światowym poziomie.

Korzystając z doświadczenia i najwyższej jakości materiałów Swarovski Crystals, wspólnie stworzyli limitowaną kolekcję butów i torebek, dzięki którym każda stylizacja nabiera wyjątkowości.

Laureat w latach:

2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box