KAZAR FOOTWEAR SP. Z O.O. ; Przemyśl

KAZAR FOOTWEAR SP. Z O.O.

ul. Lwowska 154
37-700 Przemyśl

 

Kazar to jedna z największych w Polsce firm oferujących obuwie i torebki skórzane klasy premium. W tym roku swoją ofertę rozszerzyła dodatkowo o linię ekskluzywnych perfum i zegarków.

Marka, wywodząca się z Przemyśla, do dzisiaj posiada tam główną siedzibę z centrum logistycznym i finansowym.

Oprócz sieci sprzedaży w kraju, Kazar rozwija swoje skrzydła również na rynku międzynarodowym. Ekspansja sięga już takich państw jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Bahrajn. W tym roku firma otworzyła również swój pierwszy flagowy salon w Pradze.

Sukcesywnie staje się coraz silniejszą konkurencją dla światowych producentów obuwia i akcesoriów premium, promując równocześnie Polskę na arenie międzynarodowej. O sukcesie zdecydowało bezwarunkowe oddanie dla jakości, nowoczesny design i dbałość o każdy detal oferowanych produktów. Kazar jest od lat firmą docenianą zarówno przez pracowników, klientów jak i partnerów biznesowych.

Kolekcje Kazar stanowią dopełnienie współczesnego, aktywnego stylu życia kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny wygląd, wyrażać siebie w unikalny sposób. Kazar to moda i trendy na światowym poziomie.

Korzystając z doświadczenia i najwyższej jakości materiałów Swarovski Crystals, wspólnie stworzyli limitowaną kolekcję butów i torebek, dzięki którym każda stylizacja nabiera wyjątkowości.

Laureat w latach:

2017

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box