Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o.

ul. Owocowa 13
97-400 Bełchatów

 44 634 86 31
 44 634 86 37
 www.ekobudowa.com.pl

Firma świadczy usługi wykonawstwa inwestycji w zakresie od projektu po realizację „pod klucz”. Specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu wszelkich robót inwestycyjnych w branży instalacyjnej i budowlanej. Wykonuje usługi projektowe w zakresie instalacyjnym, technologii, automatyki, konstrukcji i architektury. Realizuje instalacje począwszy od tych najprostszych, jak wodno-kanalizacyjna, czy grzewcza poprzez instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne aż do specjalistycznych instalacji technologicznych oraz pełnej automatyki niezbędnej do prawidłowej pracy, wykonanych instalacji na danym obiekcie. Od 2003 roku posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

 

 

Laureat w latach:

2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box