KOSD Wrocław Sp. z o.o. Sp. K.

Nasławice, ul. Komuny Paryskiej 50

55-050 Sobótka

http://www.kosd.pl

KOSD  Wrocław Sp. z o.o. Sp. k. – to solidna firma z polskim kapitałem i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej. Zlokalizowana jest niedaleko Wrocławia w miejscowości Nasławice w województwie dolnośląskim. Podstawę naszej działalności stanowi wydobycie surowca naturalnego (jakim jest serpentynit antygorytowy) oraz jego wszechstronne przetwórstwo. Za nazwą KOSD Wrocław Sp. z.o.o. Sp. k. stoi doświadczony i zaangażowany zespół ludzi, posiadający dużą znajomość swojej branży oraz rynku. Ciągła chęć doskonalenia posiadanych technologii oraz poszukiwanie nowych rozwiązań spowodowały powstanie nowej marki – „Polish Green” – oferującej wyjątkowe wyroby z serpentynitu antygorytowego, uchodzącego za najbardziej dekoracyjną skałę w Polsce.

Laureat w latach:

2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box