Farmonha

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.

ul. Jugowicka 10c
30-443 Kraków

 012 252 70 00
 012 252 70 01
 www.farmona.pl

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmonaod 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników roślinnych o wysokim stopniu czystości ekologicznej, idealnie łącząc je z najnowszą technologią. W swoich działaniach kierujemy się troską o znakomitą jakość naszych produktów, które oparte są na drogocennych darach natury. W naszej ofercie znajduje się ponad 450 kosmetyków. Jedne z najbardziej znanych linii to Tutti Frutti, Radical czy Jantar. Posiadamy również bogatą serię produktów profesjonalnych przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych.

Moc tkwi w naturze

Podstawą wszystkich naszych produktów jest cenna górska woda źródlana, czerpana z własnego ujęcia. Naturalne kosmetyki to nie tylko naturalny skład, ale również odpowiedni proces produkcji. Korzystamy z rozwiązań, które są przyjazne środowisku jak np.: solary, energooszczędne i ekologiczne urządzenia czy wykorzystanie wody deszczowej.

Najwyższej klasy zaplecze naukowe

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona jest pionierem w swojej dziedzinie pod względem produkcji kosmetyków naturalnych. Jako nieliczni w Polsce, ale i w Europie posiadamy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, ponieważ najlepsze jakościowo produkty wymagają najwyższej klasy zaplecza naukowego. Skrupulatnie łączymy takie składnik aktywne jak: kolagen, kwas hialuronowy, mocznik, ekstrakt z bursztynu, ceramidy, witaminy czy oleje roślinne z zaawansowanymi kompleksami: Tripeptyde Syn ®-Coll, BioLift Plus, Sensidin®DO, Pronalen Anti-Fatigue HSC, Aqua Moisture Complex. Wielokierunkowe i nowatorskie badania nad jakością, skutecznością i bezpieczeństwem dowodzą, że składniki użyte w naszych produktach spełniają najwyższe normy światowe, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków naturalnych.

Farmona Hotel Business & SPA

W cichym, malowniczym zakątku na skraju miasta usytuowany jest Hotel Business & SPA. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają eleganckie i wysmakowane wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o wyjątkowość każdej chwili. Nasi goście mogą skorzystać z autorskich rytuałów piękna opracowanych specjalnie przez indonezyjskich mistrzów masażu. Natomiast  restauracja Magnifica, znajdująca się w Hotel Business & SPA zachwyca różnorodnością doskonałych potraw serwowanych przez najlepszych szefów kuchni.

Laureat w latach:

2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box