Farmonha

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.

ul. Jugowicka 10c
30-443 Kraków

 012 252 70 00
 012 252 70 01
 www.farmona.pl

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmonaod 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników roślinnych o wysokim stopniu czystości ekologicznej, idealnie łącząc je z najnowszą technologią. W swoich działaniach kierujemy się troską o znakomitą jakość naszych produktów, które oparte są na drogocennych darach natury. W naszej ofercie znajduje się ponad 450 kosmetyków. Jedne z najbardziej znanych linii to Tutti Frutti, Radical czy Jantar. Posiadamy również bogatą serię produktów profesjonalnych przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych.

Moc tkwi w naturze

Podstawą wszystkich naszych produktów jest cenna górska woda źródlana, czerpana z własnego ujęcia. Naturalne kosmetyki to nie tylko naturalny skład, ale również odpowiedni proces produkcji. Korzystamy z rozwiązań, które są przyjazne środowisku jak np.: solary, energooszczędne i ekologiczne urządzenia czy wykorzystanie wody deszczowej.

Najwyższej klasy zaplecze naukowe

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona jest pionierem w swojej dziedzinie pod względem produkcji kosmetyków naturalnych. Jako nieliczni w Polsce, ale i w Europie posiadamy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, ponieważ najlepsze jakościowo produkty wymagają najwyższej klasy zaplecza naukowego. Skrupulatnie łączymy takie składnik aktywne jak: kolagen, kwas hialuronowy, mocznik, ekstrakt z bursztynu, ceramidy, witaminy czy oleje roślinne z zaawansowanymi kompleksami: Tripeptyde Syn ®-Coll, BioLift Plus, Sensidin®DO, Pronalen Anti-Fatigue HSC, Aqua Moisture Complex. Wielokierunkowe i nowatorskie badania nad jakością, skutecznością i bezpieczeństwem dowodzą, że składniki użyte w naszych produktach spełniają najwyższe normy światowe, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków naturalnych.

Farmona Hotel Business & SPA

W cichym, malowniczym zakątku na skraju miasta usytuowany jest Hotel Business & SPA. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają eleganckie i wysmakowane wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o wyjątkowość każdej chwili. Nasi goście mogą skorzystać z autorskich rytuałów piękna opracowanych specjalnie przez indonezyjskich mistrzów masażu. Natomiast  restauracja Magnifica, znajdująca się w Hotel Business & SPA zachwyca różnorodnością doskonałych potraw serwowanych przez najlepszych szefów kuchni.

Laureat w latach:

2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box