Lingua Nova Sp. z o.o.

Lingua Nova Sp. z o.o.; Warszawa

ul. Wspólna 41 p. II
00-519 Warszawa

 22 584 10 10/11
 www.linguanova.com.pl
Lingua Nova (ogólnopolska grupa językowa) istnieje od 1991roku. Oferta firmy obejmuje szeroko pojętą współpracę w obszarze szkoleń językowych, wyjazdów językowych a także tłumaczeń. Skierowana jest zarówno do firm, instytucji a także osób prywatnych. Zorganizujemy każde szkolenie, jakie może potrzebować klient: naukę języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznego, intensywne warsztaty językowe stacjonarne oraz wyjazdowe (zarówno w kraju jak i za granicą), nauczanie tradycyjne, e-learning. Wykonamy także tłumaczenie pisemne (przysięgłe, zwykłe) a także ustne (konferencje, spotkania biznesowe, przyjęcia itp.). niezależnie czy chodzi o tłumaczenie przysięgłe czy na przykład okolicznościowe życzenia, zawsze zadbamy o najwyższą jakość usług.

Laureat w latach:

2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box