MABO Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 8A
72-006 Mierzyn

 91 487 92 20,

www.mabo.pl

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, jesteśmy liderem w branży metalowej oraz pewnym i silnym partnerem pośród producentów konstrukcji stalowych i aluminiowych. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje dla infrastruktury kolejowej, tramwajowej, drogowej, ale również rozwiązania dla przemysłu i budownictwa. Naszą misją jest niekończący się rozwój w branży wyrobów metalowych oraz dostarczanie solidnych oraz innowacyjnych produktów i usług. Swoje założenia realizujemy dzięki elastycznemu podejściu do potrzeb naszych klientów, kompleksowym szkoleniom dla naszych pracowników oraz doskonaleniu procesów produkcyjnych, które przekładają się na przyjazne i bezpieczniejsze środowisko pracy. Pomimo wielu zmian napędzanych rosnącym potencjałem naszej branży, pozostaliśmy nadal rodzinną, szanującą swoją historię i tradycje firmą.

Co Nas wyróżnia

Początkiem historii MABO był pomysł, pasja i determinacja założyciela firmy – Adolfa Bogackiego. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwoliły nam rozszerzyć globalnie działalność firmy a nieustanny rozwój i poszerzanie portfela produktów branży metalowej, umocnił nam markę oraz renomę. Lata pracy i badań, pozwoliły nam na stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla górnej sieci trakcyjnej, objętych patentem i nagrodzonych Herosem Polskiej Gospodarki oraz Godłem Teraz Polska.

Dlaczego ponownie bierzemy udział ?

Jest to dla nas prestiżowa i ogromnie wyróżniająca nagroda a dla naszych Klientów, Kontrahentów i konkurencji, jest ona dowodem naszej rzetelności, stabilności finansowej a przede wszystkim świadczy o przyjęciu nas do grona znanych i cenionych firm. Jakość tworzą ludzie i nasza załoga jest w tym najlepsza a Certyfikat Solidnej Firmy to najlepsze potwierdzenie tego faktu.

Laureat w latach:

2015
2020
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box