MABO Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 8A
72-006 Mierzyn

 91 487 92 20,

www.mabo.pl

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, jesteśmy liderem w branży metalowej oraz pewnym i silnym partnerem pośród producentów konstrukcji stalowych i aluminiowych. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje dla infrastruktury kolejowej, tramwajowej, drogowej, ale również rozwiązania dla przemysłu i budownictwa. Naszą misją jest niekończący się rozwój w branży wyrobów metalowych oraz dostarczanie solidnych oraz innowacyjnych produktów i usług. Swoje założenia realizujemy dzięki elastycznemu podejściu do potrzeb naszych klientów, kompleksowym szkoleniom dla naszych pracowników oraz doskonaleniu procesów produkcyjnych, które przekładają się na przyjazne i bezpieczniejsze środowisko pracy. Pomimo wielu zmian napędzanych rosnącym potencjałem naszej branży, pozostaliśmy nadal rodzinną, szanującą swoją historię i tradycje firmą.

Co Nas wyróżnia

Początkiem historii MABO był pomysł, pasja i determinacja założyciela firmy – Adolfa Bogackiego. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwoliły nam rozszerzyć globalnie działalność firmy a nieustanny rozwój i poszerzanie portfela produktów branży metalowej, umocnił nam markę oraz renomę. Lata pracy i badań, pozwoliły nam na stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla górnej sieci trakcyjnej, objętych patentem i nagrodzonych Herosem Polskiej Gospodarki oraz Godłem Teraz Polska.

Dlaczego ponownie bierzemy udział ?

Jest to dla nas prestiżowa i ogromnie wyróżniająca nagroda a dla naszych Klientów, Kontrahentów i konkurencji, jest ona dowodem naszej rzetelności, stabilności finansowej a przede wszystkim świadczy o przyjęciu nas do grona znanych i cenionych firm. Jakość tworzą ludzie i nasza załoga jest w tym najlepsza a Certyfikat Solidnej Firmy to najlepsze potwierdzenie tego faktu.

Laureat w latach:

2015
2020
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box