MAC Project Sp. z o.o.

Domaniewska 47
02-672 Warszawa

Jesteśmy polsą firmą łącząca profesjonalizm, rzetelność i kreatywność. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy szeroki zakres usług budowlanych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów, inżynierów i fachowców różnych branż. Znajomość zagadnień z zakresu koordynacji międzybranżowej, standardów wykonania prac, rozwiązań technicznych, ułatwia sprawną realizację powierzonego zadania oraz zapewnia wysoki poziom wykonanej usługi. Solidność i terminowość wykonywanych prac gwarantują satysfakcję klientów, która jest dla nas niezwykle ważna.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • projektowanie oraz roboty inżynieryjne
  • kompleksowe usługi remontowo-budowlane
  • specjalistyczne usługi budowlane
  • kompleksowe usługi w zakresie wentylacji i klimatyzacji ( w tym klimatyzacji precyzyjnej)
  • kompleksowe usługi w zakresie elektryki i teletechniki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewaniamy również całodobowy serwis techniczno-remontowy, 7 dni w tygodniu. Swoich pracowników dobieramy niezwykle starannie, zwracając szczególną uwagę na profesjonalizm wykonywanych przez nich usług oraz kulturę osobistą w kontakcie z klientami. Dbamy również o ich nieustannny rozwój, dlatego poprzez szkolenia podnosimy ich kwalifikacje. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i rzetelności naszego zespołu gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie pracy.

Laureat w latach:

2015
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box