Maximus Broker Sp. z o.o.

Maximus Broker Sp. z o.o.; Toruń

ul. Szosa Chełmińska 164
87-100 Toruń

 56 669 05 00

Maximus Broker Sp. z o o. jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Podczas 14 lat działalności firma czterokrotnie została uznaną za najlepszego w Polsce Brokera Ubezpieczeniowego w zakresie obsługi podmiotów podlegających prawu zamówień publicznych w szczególności jednostek samorządowych. Zespół 95 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego.

Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i doskonalimy oferowany zakres usług.

Nasza wykwalifikowana kadra obejmuje zarówno kompleksową ocenę ryzyka występującego w działalności Klienta jak i zakres przygotowania, wdrożenia oraz obsługi programu ubezpieczeniowego, włącznie z obsługą szkód oraz uzyskaniem przysługującego odszkodowania.

Każdy klient posiada program ubezpieczeniowy dostosowany do swoich potrzeb oraz wyznaczonego Brokera – opiekuna, który jest odpowiedzialny za kontakt z Klientem, zbadanie jego potrzeb ubezpieczeniowych, określenie ryzyk. Broker czuwa nad prawidłową realizacją umów ubezpieczenia. Jednocześnie każdy Klient korzysta z wieloletniego doświadczenia firmy w obsłudze podmiotów podlegających prawu zamówień publicznych i ma zapewnione korzystanie z wszystkich autorskich programów ubezpieczeniowych, jakie przez ostatnie lata naszej pracy stworzyliśmy.

W stosunkach z Klientami najważniejszy jest dla nas profesjonalizm. Wysoką jakość obsługi gwarantuje dobrze wyszkolona kadra. Maximus Broker Sp. z o.o. zatrudnia jedynie osoby o najwyższych kwalifikacjach, posiadające wykształcenie prawnicze i ekonomiczne oraz doświadczenie w obsłudze podmiotów stosujących prawo zamówień publicznych, w szczególności jednostek samorządowych.

Maximus Broker różni się od innych spółek z branży rozbudowaną strukturą organizacyjną, co za tym idzie wąską specjalizacją poszczególnych pracowników. W naszej firmie jest wiele biur, a ścisła współpraca pomiędzy nimi, w przypadku każdego Klienta, nadzorowana jest przez Brokera – opiekuna.

Udział w programie Solidna Firma a przede wszystkim znalezienie się w zaszczytnym gronie Laureatów programu byłoby uhonorowaniem 14 lat działalności – potwierdzeniem dla naszych Klientów, że wybór Maximus Broker jako brokera ubezpieczeniowego, jest najlepszym z możliwych. Chcemy także podkreślić, że dynamiczny rozwój firmy i stale powiększający się portfel naszych Klientów, jest wynikiem ciężkiej pracy, którą z dnia na dzień doskonalimy.

Laureat w latach:

2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box