Maximus Broker Sp. z o.o.

Maximus Broker Sp. z o.o.; Toruń

ul. Szosa Chełmińska 164
87-100 Toruń

 56 669 05 00

Maximus Broker Sp. z o o. jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Podczas 14 lat działalności firma czterokrotnie została uznaną za najlepszego w Polsce Brokera Ubezpieczeniowego w zakresie obsługi podmiotów podlegających prawu zamówień publicznych w szczególności jednostek samorządowych. Zespół 95 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego.

Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i doskonalimy oferowany zakres usług.

Nasza wykwalifikowana kadra obejmuje zarówno kompleksową ocenę ryzyka występującego w działalności Klienta jak i zakres przygotowania, wdrożenia oraz obsługi programu ubezpieczeniowego, włącznie z obsługą szkód oraz uzyskaniem przysługującego odszkodowania.

Każdy klient posiada program ubezpieczeniowy dostosowany do swoich potrzeb oraz wyznaczonego Brokera – opiekuna, który jest odpowiedzialny za kontakt z Klientem, zbadanie jego potrzeb ubezpieczeniowych, określenie ryzyk. Broker czuwa nad prawidłową realizacją umów ubezpieczenia. Jednocześnie każdy Klient korzysta z wieloletniego doświadczenia firmy w obsłudze podmiotów podlegających prawu zamówień publicznych i ma zapewnione korzystanie z wszystkich autorskich programów ubezpieczeniowych, jakie przez ostatnie lata naszej pracy stworzyliśmy.

W stosunkach z Klientami najważniejszy jest dla nas profesjonalizm. Wysoką jakość obsługi gwarantuje dobrze wyszkolona kadra. Maximus Broker Sp. z o.o. zatrudnia jedynie osoby o najwyższych kwalifikacjach, posiadające wykształcenie prawnicze i ekonomiczne oraz doświadczenie w obsłudze podmiotów stosujących prawo zamówień publicznych, w szczególności jednostek samorządowych.

Maximus Broker różni się od innych spółek z branży rozbudowaną strukturą organizacyjną, co za tym idzie wąską specjalizacją poszczególnych pracowników. W naszej firmie jest wiele biur, a ścisła współpraca pomiędzy nimi, w przypadku każdego Klienta, nadzorowana jest przez Brokera – opiekuna.

Udział w programie Solidna Firma a przede wszystkim znalezienie się w zaszczytnym gronie Laureatów programu byłoby uhonorowaniem 14 lat działalności – potwierdzeniem dla naszych Klientów, że wybór Maximus Broker jako brokera ubezpieczeniowego, jest najlepszym z możliwych. Chcemy także podkreślić, że dynamiczny rozwój firmy i stale powiększający się portfel naszych Klientów, jest wynikiem ciężkiej pracy, którą z dnia na dzień doskonalimy.

Laureat w latach:

2014
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box