MDG Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

MDG Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.; Warszawa

ul. Kłobucka 23C lok.111
02-699 Warszawa

  +48 22 435 92 44
 +48 22 435 92 45
 www.mdg.com.pl

Jesteśmy polską spółką prawa handlowego działającą nieprzerwanie od 2003 roku, w branży doradczo – szkoleniowej. Posiadamy atrakcyjną oraz kompleksową ofertę doradczo – szkoleniową wspartą powiązaniami partnerskimi z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami i instytucjami.

Od początku naszej działalności (właśnie świętujemy 10-te urodziny) specjalizujemy się w systemach zarządzania wg międzynarodowych norm oraz standardów np. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 22000, ISO 26000, SA 8000, HACCP, BRC, IFS, OHSAS 18001. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi wdrożeniowe wymienionych systemów zarządzania, przygotowanie do certyfikacji, szkolenia in-company, usługi doradcze i audytorskie. Oferujemy również wdrożenia systemów zarządzania w technologii internetowej. Dodatkowo wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na obsługę przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska, przygotowaliśmy kompleksową ofertę „eko-konsultingu”.

Ponadto naszym Klientom oferujemy także usługi doradztwa gospodarczego, w tym aplikowanie  przy pozyskiwaniu funduszy Unii Europejskiej, opracowywanie biznesplanów, analiz i ekspertyz dla przedsięwzięć biznesowych oraz poszukiwanie
i kojarzenie inwestorów i partnerów biznesowych oraz integrację ich wspólnych celów gospodarczo – inwestycyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Laureat w latach:

2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box