MENTOR S.A.

MENTOR S.A.

ul. Szosa Chełmińska 177-181
87-100Toruń

 56 669 33 00
 56 669 33 04
 www.mentor.pl

Firma działa jako doradca ubezpieczeniowy na rzecz i w imieniu Klienta.

Oferuje pełną usługę brokerską:

1. Świadczy usługi doradztwa w sferze ubezpieczeń majątkowych i na życie oraz w zakresie prawa ubezpieczeniowego.

2. Pomaga w zarządzaniu ryzykiem, opracowuje kompleksowe programy ubezpieczeniowe, dobierając najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia dla Klienta.

3. Reprezentuje Klienta w kontaktach z ubezpieczycielami.

4. Pomaga w wyborze ubezpieczyciela, negocjacjach z zakładami ubezpieczeniowymi, organizuje przetargi.

5. Pośredniczy w zawieraniu umów ubezpieczenia.

6. Prowadzi profesjonalną administrację ubezpieczeniową.

7. Aktywnie uczestniczy w całościowym procesie likwidacji zaistniałych u Klienta szkód ubezpieczeniowych.

8. Prowadzi ciągłą obserwację rynku ubezpieczeniowego, na którą składa się ocena i badanie rynku oraz ocena kondycji zakładów ubezpieczeń i jakości proponowanych przez nie produktów finansowych.

9. Świadczy usługi szkoleniowe, seminaryjne i edukacyjne w zakresie wiedzy ubezpieczeniowej i technik obsługi dla pracowników Klienta.

Laureat w latach:

2003
2011
2012
2013
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box