Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

ul. Obroki 140
40-833Katowice

 0 32 35 87 657
 0 32 358 76 61
 www.mpgk.com.pl
MPGK Sp. z o.o. jest firmą z branży komunalnej stawiającą na nowoczesne rozwiązania w gospodarce odpadami. Działalność Spółki obejmuje: odbiór zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych oraz ich odzysk na kompostowni i sortowni wraz z produkcją paliwa alternatywnego, letnie i zimowe oczyszczanie ulic i placów, diagnostykę pojazdów. Sukcesy: Gazele Biznesu 2008, 2009 i 2011.

MPGK Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem nowoczesnym, wyróżniającym się w swojej branży dużym potencjałem technicznym i dynamicznym rozwojem. Spółka sukcesywnie zmierza w kierunku wykorzystania nowych technologii w gospodarce odpadami celem wypełnienia określonych przepisami prawa obowiązków w zakresie ochrony środowiska.

Przykładem takich działań jest m.in. uruchomienie w 2012r. zakładu odzysku i unieszkodliwiania odpadów dla Katowic poprzez przetworzenie odpadów w paliwo alternatywne, który wybudowany został przy współudziale funduszy Unii Europejskiej.

Uważamy, iż dzięki kolejnemu udziałowi w Programie Solidna Firma możemy potwierdzić rzetelność i wiarygodność naszej Spółki oraz umocnić jej wizerunek wśród kontrahentów.

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box