Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

ul. Obroki 140
40-833Katowice

 0 32 35 87 657
 0 32 358 76 61
 www.mpgk.com.pl
MPGK Sp. z o.o. jest firmą z branży komunalnej stawiającą na nowoczesne rozwiązania w gospodarce odpadami. Działalność Spółki obejmuje: odbiór zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych oraz ich odzysk na kompostowni i sortowni wraz z produkcją paliwa alternatywnego, letnie i zimowe oczyszczanie ulic i placów, diagnostykę pojazdów. Sukcesy: Gazele Biznesu 2008, 2009 i 2011.

MPGK Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem nowoczesnym, wyróżniającym się w swojej branży dużym potencjałem technicznym i dynamicznym rozwojem. Spółka sukcesywnie zmierza w kierunku wykorzystania nowych technologii w gospodarce odpadami celem wypełnienia określonych przepisami prawa obowiązków w zakresie ochrony środowiska.

Przykładem takich działań jest m.in. uruchomienie w 2012r. zakładu odzysku i unieszkodliwiania odpadów dla Katowic poprzez przetworzenie odpadów w paliwo alternatywne, który wybudowany został przy współudziale funduszy Unii Europejskiej.

Uważamy, iż dzięki kolejnemu udziałowi w Programie Solidna Firma możemy potwierdzić rzetelność i wiarygodność naszej Spółki oraz umocnić jej wizerunek wśród kontrahentów.

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2013

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box