OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna S.C.

OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna s.c.

ul. Królowej Jadwigi 34
41-300Dąbrowa Górnicza

 32 264 92 98
 32 264 69 83
 www.oblig.pl
OBLIG FINANCE & FACTORING pomaga efektywnie zarządzać finansami. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem utworzonym w ramach grupy OBLIG specjalizującym się w obsłudze finansowej wierzytelności.

Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy pakiet usług finansowych obejmujących factoring pełny krajowy, dyskonto weksli, zakup, windykację i ochronę wierzytelności.

Zapewniamy swoim Klientom wysokiej jakości usługi wspomagające płynność finansową. Doradzamy w jaki sposób zapobiegać utracie płynności finansowej i jak zabezpieczać transakcje handlowe. Dzięki temu nasi Klienci odnoszą korzyści finansowe i satysfakcję z podejmowanej z nami współpracy.

Rzetelność, przejrzystość procedur, uczciwość, odpowiedzialność i szybkość działania to cechy, które pozwoliły nam na zbudowanie stabilnej pozycji, którą każdego dnia umacniamy poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Głównym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zatrudnianie wykształconej i fachowej kadry ekonomistów i prawników z bogatym doświadczeniem i znajomością instrumentów finansowych niezbędnych do utrzymania właściwego przepływu kapitału. Dzięki prężnemu rozwojowi oraz jakości oferowanych usług stale powiększa się grono naszych zadowolonych Klientów. Każdy Klient jest dla nas ważny i dbamy o to, aby każdemu z nich zapewnić najwyższy standard świadczonych usług.

Laureat w latach:

2011
2012

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box