OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna S.C.

OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna s.c.

ul. Królowej Jadwigi 34
41-300Dąbrowa Górnicza

 32 264 92 98
 32 264 69 83
 www.oblig.pl
OBLIG FINANCE & FACTORING pomaga efektywnie zarządzać finansami. Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem utworzonym w ramach grupy OBLIG specjalizującym się w obsłudze finansowej wierzytelności.

Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy pakiet usług finansowych obejmujących factoring pełny krajowy, dyskonto weksli, zakup, windykację i ochronę wierzytelności.

Zapewniamy swoim Klientom wysokiej jakości usługi wspomagające płynność finansową. Doradzamy w jaki sposób zapobiegać utracie płynności finansowej i jak zabezpieczać transakcje handlowe. Dzięki temu nasi Klienci odnoszą korzyści finansowe i satysfakcję z podejmowanej z nami współpracy.

Rzetelność, przejrzystość procedur, uczciwość, odpowiedzialność i szybkość działania to cechy, które pozwoliły nam na zbudowanie stabilnej pozycji, którą każdego dnia umacniamy poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Głównym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zatrudnianie wykształconej i fachowej kadry ekonomistów i prawników z bogatym doświadczeniem i znajomością instrumentów finansowych niezbędnych do utrzymania właściwego przepływu kapitału. Dzięki prężnemu rozwojowi oraz jakości oferowanych usług stale powiększa się grono naszych zadowolonych Klientów. Każdy Klient jest dla nas ważny i dbamy o to, aby każdemu z nich zapewnić najwyższy standard świadczonych usług.

Laureat w latach:

2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box