Olimp Laboratories Sp. z o. o.

Ul. Pustynia 84F

39-200 Dębica

www.olimp-labs.com

 

 

Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech.

W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. Spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony jest w ultranowoczesną aparaturę badawczą oraz wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.

W Ośrodku możliwe jest także wytwarzanie produktów pilotażowych do badań klinicznych oraz do badań stabilnościowych, które pozwalają zobrazować, czy założenia przyjęte na etapie prac badawczo-rozwojowych są możliwe do przeniesienia ich do sfery produkcji.

Ważnym celem w ramach pracy badawczej Ośrodka jest działalność dydaktyczno-naukowa, ukierunkowana głównie na farmację, dietetykę i fizjologię. Ośrodek pozwala na prowadzenie w jego obrębie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów oraz realizację studenckich prac dyplomowych. Może być wykorzystywany do wykonywania prac badawczych w kraju i za granicą wspólnie z różnymi jednostkami naukowo-badawczymi.

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości i w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie Klienta w najlepszy możliwy sposób.

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do prawie 100 państw.

Jakość jest pojęciem leżącym u podstaw całej koncepcji biznesowej definiującej Olimp Laboratories. Zdajemy sobie sprawę, że tylko bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów oraz prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa.

Dlatego też:

– szczegółowymi kontrolami obejmujemy całość procesu produkcyjnego – począwszy od zakupu surowców i opakowań, poprzez produkcję, magazynowanie oraz transport.

– systematycznie doskonalimy wszystkie etapy produkcji poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

– nasi dostawcy poddawani są procedurze selekcji.

– nie opieramy się tylko na certyfikatach dostawców dlatego surowce poddajemy dodatkowym badaniom.

– stale monitorujemy potrzeby i oczekiwania klientów aby na bieżąco dostosowywać do nich naszą ofertę.

– wszystkich naszych pracowników obejmujemy programem systematycznych szkoleń, aby zapewnić stały wzrost ich kwalifikacji.

– bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość każdego z naszych produktów poprzez spełnianie wymagań prawa polskiego oraz powszechnie stosowanych standardów europejskich.

 

Laureat w latach:

2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box