ORLEN Laboratorium sp. z o.o.

ORLEN Laboratorium sp. z o.o.

ul. Chemików 7
09-411Płock

 24 256 81 16
 24 365 23 93
 www.orlenlaboratorium.pl
ORLEN Laboratorium wykonuje: ANALIZY PRODUKTÓW NAFTOWYCH, ANALIZY Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA oraz ANALIZY ŚRODOWISKA NA STANOWISKACH PRACY. Świadczy usługę kompleksowego monitoringu jakości paliw na stacjach. Dysponuje siecią 17 laboratoriów, na którą składa się 8 laboratoriów w Płocku i laboratoria regionalne zlokalizowane w 9 miastach na terenie kraju. Posiada Certyfikat Akredytacji PCA oraz wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP. Jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień potwierdzających jej wiarygodność i profesjonalizm.

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box