P.P.U.H. Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.

P.P.U.H. Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.

Dolomitowa 6
42-520Dąbrowa Górnicza

 032 639 07 10
 032 639 07 13
 www.dolomit.com.pl

Podstawową działalnością kopalni jest wydobywanie i przeróbka dolomitu na kruszywa drogowe i budowlane, dolomit hutniczy i nawozy wapniowo- magnezowe dla rolnictwa. Obecnie kopalnia wydobywa około 1.500.000 ton dolomitu brutto rocznie, stosując najnowszą technologię urabiania i przeróbki. Oferuje: kruszywo dolomitowe, dolomit hutniczy, wapno nawozowe zawierające magnez. Sukcesy: Gazele Biznesu 2000 i 2007, Produkt Roku dla Ekomagu 2002, Gepardy Biznesu 2008.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box