P.U. HATRANS sp. z o.o.

P.U. HATRANS sp. z o.o.; Łódź

ul. Traktorowa 196
91-218 Łódź

 42 613 73 00
 42 611 03 76
 www.hatrans.pl

Firma Hatrans od 23 lat działa w branży logistycznej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach związanych z:

– magazynowaniem towarów również z wykorzystaniem wirtualnego składu celnego – ponad 25 000 palet powierzonych towarów,

– optymalizacja procedur celnych, odprawy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta,

– dystrybucja krajowa przesyłek paletowych – czas dostawy do 24 godzin,

– transport międzynarodowy,

– obsługa sklepów internetowych – magazynowanie, przyjmowanie elektronicznych zleceń, pakowanie, dostawa do klienta

– obsługa przesyłek lotniczych cargo z i do Portu Lotniczego w Łodzi.

Nasz najnowszy produkt związany jest z możliwością dokonywania z Łodzi zgłoszeń celnych do krajów w systemie Unii Celnej – Białoruś, Rosja, Kazachstan. Pozwala to na minimalny czas oczekiwania na przejazd przez granicę nawet o 50 %.

Laureat w latach:

2008
2009
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box