PBE Enbud Słupsk sp. z o.o.

PBE Enbud Słupsk sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 14
76-200Słupsk

 059 841 68 50
 059 841 68 52
 www.enbud.slupsk.pl
Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ENBUD Słupsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma należąca do Grupy Kapitałowej ENERGA. Świadczy usługi związane z projektowaniem i wykonawstwem robót elektroenergetycznych dla napięć niskich, średnich i wysokich.Wizytówką firmy jest projektowanie i wykonawstwo farm elektrowni wiatrowych oraz głównych punktów zasilania „GPZ”. Najważniejszą realizacją firmy była budowa infrastruktury stacji przekształtnikowej prądu stałego kabla Szwecja – Polska. Firma została wyróżniona w rankingu „DIAMENTY” FORBSA 2011 w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250mln PLN.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box