pec legionwo

PEC Legionowo sp. z o.o.

ul. Sowińskiego 37
05-120 Legionowo

 22 767-35-75
 22 774 49 73
 www.pec.com.pl

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp z o. o. działa na terenie miasta Legionowo już od 1978 r.

Podstawowym przedmiotem działania naszej Spółki jest wytwarzanie, przesył i dystrybucja ciepła. Od 12 grudnia 2014r. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w „Legionowie” Sp. z o.o., na podstawie koncesji udzielonych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, jest również przedsiębiorstwem energetycznym prowadzącym działalność w zakresie obrotu oraz dystrybucji energii elektrycznej.

Ponadto Spółka prowadzi działalność handlową i usługową w zakresie handlu węglem, usług wynajmu sprzętu budowlanego, wynajmu pomieszczeń, usług podstawiania wagonów.

Misją Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o.o. jest zapewnienie mieszkańcom, przedsiębiorstwom i instytucjom naszego miasta czystego, niezawodnego i bezpiecznego ciepła, przy dochowaniu norm ochrony środowiska i po konkurencyjnych cenach.

Zadanie to realizujemy od lat inwestując w nowoczesne technologie oraz rozbudowując sieć ciepłowniczą w mieście. Kluczową częścią misji przedsiębiorstwa jest dbałość o Odbiorcę. Nasza Spółka oferuje Odbiorcy nie tylko niezawodny i wygodny system zaopatrzenia w ciepło ale również stałą fachową pomoc i doradztwo techniczne.

Laureat w latach:

2003
2005
2006
2007
2008
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box