PKOB Wegner sp. z o.o. SK 

ul. Bukowska 177
60-196 Poznań
http://www.wegner.pl

WEGNER  – to firma, która z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych i remontowych. W dorobku mamy ponad 100 wykonanych inwestycji na terenie województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo budynków: użyteczności publicznej, handlowych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych, obiektóe sportowych, hal przemysłowych i baz transportowych.

Jako Generalny Wykonawca działamy kompleksowo, począwszy od opracowania projektu budowlanego i wykonawczego do realizacji obiektów pod klucz. Na życzenie Zleceniodawcy wyposażamy inwestycje w niezbędny sprzęt oraz umeblowanie. Mając na względzie zadowolenie inwestorów oraz najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, od lat współpracujemy z producentami i dostawcami, którzy gwarantują sprawdzone oraz wartościowe materiały i rozwiązania.

Posiadamy własny zespół projektantów, który skutecznie odpowiada na indywidualne potrzeby i wymagania zleceniodawców, współpracujemy także z biurami projektowymi z województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który zapewnia nam samowystarczalność i niezależność, co w konsekwencji przekłada się na szybkość oraz konkurencyjność naszych usług. Oferujemy szeroki zakres usług sprzętowych i wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego. W firmie jest zorganizowany pion ochrony informacji niejawnych zgodnie z Ustawą o ochronie informacji niejawnych z dn 05.08.2010r (D.U. 182 poz. 1228). W strukturze organizacyjnej firmy znajduje się pion z pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych i kancelarią tajną. Firma posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego II stopnia do klauzuli TAJNE. Kadra zarządzająca posiada także poświadczenie bezpieczeństwa osobowego z dostępem do informacji niejawnych pochodzących z wymiany międzynarodowej organizacji NATO i Unii Europejskiej. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego wykonawstwa popartego wieloletnim doświadczeniem, zapraszamy do współpracy.

 

Laureat w latach:

2014
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box