PKOB Wegner Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

PKOB Wegner Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Bukowska 177
60-196 Poznań
http://www.wegner.pl

PKOB WEGNER  – to firma, która z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych i remontowych. W dorobku mamy ponad 100 wykonanych inwestycji na terenie województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo budynków: użyteczności publicznej, handlowych, magazynowych, produkcyjnych, biurowych, obiektóe sportowych, hal przemysłowych i baz transportowych.

Jako Generalny Wykonawca działamy kompleksowo, począwszy od opracowania projektu budowlanego i wykonawczego do realizacji obiektów pod klucz. Na życzenie Zleceniodawcy wyposażamy inwestycje w niezbędny sprzęt oraz umeblowanie. Mając na względzie zadowolenie inwestorów oraz najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, od lat współpracujemy z producentami i dostawcami, którzy gwarantują sprawdzone oraz wartościowe materiały i rozwiązania.

Posiadamy własny zespół projektantów, który skutecznie odpowiada na indywidualne potrzeby i wymagania zleceniodawców, współpracujemy także z biurami projektowymi z województw wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który zapewnia nam samowystarczalność i niezależność, co w konsekwencji przekłada się na szybkość oraz konkurencyjność naszych usług. Oferujemy szeroki zakres usług sprzętowych i wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego. W firmie jest zorganizowany pion ochrony informacji niejawnych zgodnie z Ustawą o ochronie informacji niejawnych z dn 05.08.2010r (D.U. 182 poz. 1228). W strukturze organizacyjnej firmy znajduje się pion z pełnomocnikiem do spraw ochrony informacji niejawnych i kancelarią tajną. Firma posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego II stopnia do klauzuli TAJNE. Kadra zarządzająca posiada także poświadczenie bezpieczeństwa osobowego z dostępem do informacji niejawnych pochodzących z wymiany międzynarodowej organizacji NATO i Unii Europejskiej. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego wykonawstwa popartego wieloletnim doświadczeniem, zapraszamy do współpracy.

 

Laureat w latach:

2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box