Plan Kochaniec & Limanówka

Plan Kochaniec & Limanówka

Trzetrzewina 353
33-395 Chełmiec

 18 547 31 22
 18 547 31 22
 www.plansc.eu

Firma projektuje i produkuje od 2000 roku urządzenia dla przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego, warzywniczego, piekarniczego oraz elementy dla branży meblarskiej i budowlanej.

Produkuje w pełni zautomatyzowane linie do rozbioru mięsa wołowego, wieprzowego i drobiowego. Linie te wyposażone są w systemy transportu pojemników brudnych, czystych i pełnych oraz systemy transportu kości. Wytwarza również przenośniki rolkowe i taśmowe oraz inne transportery ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej w szczególności do szatkowanej kapusty, owoców i warzyw.

W przemyśle meblarskim firma jest wykonawcą elementów konstrukcji kanap, krzeseł, ławek, stołków i stołów ze stali nierdzewnej.

Duże doświadczenie posiada również w projektowaniu i wykonawstwie balustrad, odbojnic, ogrodzeń, schodów a także innych elementów wykończenia wnętrz.

Specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie systemów centralnego mycia do 25 atm.

Laureat w latach:

2006
2011
2013
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box