Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa

ul. Obrońców Westerplatte 6A
09-400 Płock

  24 262 42 11
  24 262 42 11
  www.psmlw.pl

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa jest największą w Płocku spółdzielnią mieszkaniową. Działalność spółdzielni skupia się na zarządzaniu nieruchomościami stanowiącymi jej mienie, mienie jej członków, w tym lokale stanowiące odrębną własność.

Podstawowym zadaniem jest utrzymanie i poprawa stanu technicznego i estetycznego zasobów, w tym: prowadzenie w dużym zakresie robót termomodernizacyjnych budynków mieszkalnych.

W 2010 roku, tuż za granicami Płocka, Spółdzielnia rozpoczęła budowę nowego osiedla mieszkaniowego. Kwitnące nazwy projektów dają nadzieję, że Osiedle rozwinie się, będzie oazą spokoju, a mieszkańcom będzie mieszkało się przyjemnie.

Sukcesy: ISO 9001, medal ZASŁUŻONY DLA PŁOCKA, III miejsce w rankingu najlepszych spółdzielni mieszkaniowych województwa mazowieckiego w 2007 r.

Laureat w latach:

2003
2004
2005
2008
2011
2013
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box