POLDOM sp. z o.o., Warszawa

ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

663 544 882
wyceny@poldom.eu
 www.poldom.eu

POLDOM – oficjalny profil

 

POLDOM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich deweloperów, oferując kompleksową realizację inwestycji budowlanych. Celem firmy jest ciągły rozwój oraz podążanie za światowymi trendami: zrównoważonym, energooszczędnym i ekologicznymi budownictwem.

W procesie inwestycyjnym POLDOM Sp. z o.o. występuje jako Generalny Wykonawca, co znacząco skraca czas oraz koszty jego realizacji. Spółka powstała w maju 2017 roku w wyniku dynamicznego rozwoju i kontynuacji wcześniejszych, wieloletnich działań firmy VERTIS Investments Solutions Piotr Latek.

Realizując liczne inwestycje budowlane zespół POLDOM zdobył cenną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wypracował zasady, którymi kieruje się oferując usługi na najwyższym światowym poziomie. Firma współpracuje z najlepszymi architektami oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów i usług. Wymaga pełnego zaangażowania od siebie, ale również najwyższej jakości od kontrahentów, by móc zaoferować klientom pewność profesjonalnie zrealizowanej inwestycji. Oprócz obsługi w ramach generalnego wykonawstwa, inwestorzy mogą liczyć również na wsparcie w projektowaniu branżowym.

POLDOM Sp. z o.o. to zatem: wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, kompleksowa obsługa i wysoka kultura pracy, własny sprzęt i pracownia projektowa w branży sanitarnej. Indywidualne podejście i doradztwo technologiczne na każdym etapie prowadzenia inwestycji pozwala klientom na optymalizację kosztów i terminowość wykonywanych prac przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych technologii oraz materiałów na rynku.

Inwestycja w sprzedaży!

Hrabska

Nasze realizacje:

 Izabelin – projekt indywidualny

 

Stara Wieś – Dom w Maciejkach 2 (G2)

 

Otwock – uA23

 

Pruszków – Doskonały 3

 

Marki – Carmen Magdalena Lux

 

Lipków – Z charakterem 4

 

Izabelin – Dom w skrzydłokwiatach 2 (2G)

 

Pruszków – e162

 

Białołęka – projekt indywidualny

Laureat w latach:

2021

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box