Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy

ul. Zaświat 32

85-685 Bydgoszcz

 52 342 07 66
 biuro@psm.bydgoszcz.pl
 www.psm.bydgoszcz.pl

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy ma już ponad 30 lat. Przez ten czas PSM przeszła szereg zmian organizacyjnych, a jej działalność stopniowo nabierała rozpędu. Dzisiaj zarządzamy z sukcesem prawie 2 400 lokalami mieszkalnymi oraz 1 200 lokalami o innym przeznaczeniu i  zaliczamy się do średnich spółdzielni. Prężnie działamy na bydgoskim rynku developerskim i zarządców nieruchomości. Świadczą o tym liczne nagrody i certyfikaty. Stosujemy najwyższe standardy etyczne, zwiększając tym samym zaufanie naszych członków, jak i osób które zamierzają dołączyć do naszej społeczności spółdzielców poprzez zakup nieruchomości. Mimo upływu lat i wielu sukcesów, Zarząd  Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nie zwalnia tempa, planuje nowe działania inwestycyjne, wsłuchuje się w potrzeby mieszkańców i wychodzi im naprzeciw.

Na tle innych spółdzielni odznaczamy się wysoką aktywnością inwestycyjną. Cały czas się rozwijamy, codziennie pracujemy nad zmianami, które zapewnią jeszcze lepsze warunki do życia w naszych zasobach. Śledzimy nowinki techniczne na rynku nieruchomości i wprowadzamy te, które są godne uwagi. Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć i wprowadzonych zmian.

Do ?Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma? przystępujemy, ponieważ uzyskanie przez Pomorską Spółdzielnię Mieszkaniową w Bydgoszczy certyfikatu będzie udokumentowaniem stosowania najwyższych standardów etycznych przez Spółdzielnię. Certyfikat ?Solidna Firma? będzie stanowić również świadectwo naszej rzetelności, terminowości i uczciwości w kontaktach z partnerami gospodarczymi. Obecność w gronie laureatów ?Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma? zwiększy zaufanie zarówno naszych członków, jak i osób zamierzających dołączyć do naszego grona poprzez zakup nowo wybudowanych  mieszkań. Możliwość legitymowania się certyfikatem ?Solidna Firma? będzie skutecznym sposobem budowania wizerunku spółdzielni na Bydgoskim rynku nieruchomości.

Laureat w latach:

2021

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box