POWER ENGINEERING S.A.

POWER ENGINEERING S.A.

ul. Gdyńska 83
62-004Czerwonak

 061 812 00 81
 061 812 03 85
 www.zprep.pl

Siła tradycji w wyzwaniach jutra.

Power Engineering S.A.to firma z ponad 60 – letnią tradycją w produkcji i remontach urządzeń energetycznych.

Jesteśmy producentem transformatorów mocy, transformatorów rozdzielczych a także radiatorów do transformatorów oraz elementów ich wyposażenia, takich jak zastawki, kadzie czy konserwatory. Ponadto na potrzeby energetyki zawodowej, przymysłowej wykonujemy palniki oraz części do kotłów i turbin.

Dysponujemy wiedzą praktyczną niezbędną do wykonywania remontów urządzeń energetycznych takich jak transformatory, generatory, turbiny i silniki. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, oferujemy przystepne terminy oraz dużą elastyczność wobec potrzeb naszych klientów.

Dzieki doświadczeniu zdobytemu przez dekady oraz kwalifikacjom naszych pracowników, gotowi jesteśmy podjąć się każdego wyzwania w ramach posiadanych mocy produkcyjnych.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box