POWER Sp. z o.o.

ul. Kowalczyka 1/31
03-193 Warszawa

 +48 22 224 59 83
 www.agencjapower.pl

Power – nowy design na rok 2019

Event Incentive Conference Sport.

Power to warszawska agencja eventowa, która od 1997 r. dynamicznie się rozwija i  wpływa na rozwój branży eventowej w Polsce. Firma założona przez sportsmenkę i pasjonatkę sportu i eventów, Olgę Krzemińską-Zasadzką, łączy nowoczesny event management ze sportowym zacięciem i kreatywnym twistem. Zespół tworzą entuzjaści aktywności w każdym wydaniu – od narciarstwa i snowboardu, przez squash, nurkowanie, jazdę na rowerze, po off-road. Eventy organizowane przez Power to zawsze krok w przyszłość – agencja wdraża nowoczesne rozwiązania, skutecznie diagnozując potrzeby klientów i trendy w branży. Daje z siebie wszystko, co docenili tacy klienci jak Coca-Cola HBC Polska, PLAY, IKEA, Shell, UEFA, Polkomtel SA, Bosch, PZU czy BRE Bank. Agencję wielokrotnie nagradzano certyfikatami m.in. Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Firma zdobyła nagrodę Działów Zakupów PROCON AWARDS, statuetkę Tygrysy oraz Geprad Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii  Teambuilding/Outdoor. Jest członkiem/założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej /SBE/, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel /SOIT/, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce /SKKP/ oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej ok. 6000 firm – Society for Incentive Travel Excellence /site..
Agencja POWER posiad wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279.

 

Laureat w latach:

2014
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box