jas-pol jasnosz michał

PPHU „JAS-POL” Michał Jasnosz

ul. Kopernika 31A
33-383 Tylicz

18 472 51 50,
18 472 51 52,
www.jas-pol.pl

Polityką jakości firmy „JAS-POL” jest świadczenie usług w zakresie poligrafii, w tym druku offsetowego, spełniających wymagania i oczekiwania klienta w zakresie jakości, estetyki i trwałości wyrobów, tak aby klient był usatysfakcjonowany i zadowolony. Współpracujemy z renomowanymi firmami o uznanej pozycji na rynku krajowym, gwarantując im kompleksową obsługę od projektu do wykonania gotowego wyrobu. Realizujemy strategię stałego wzrostu poziomu jakości wyrobów i usług. Zadania te wykonywane są rzetelnie, terminowo, zgodnie z wymaganiami klienta, po cenach z nim uzgodnionych oraz zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i zasadami uczciwości kupieckiej. Zadowolenie klienta stanowi podstawę trwałego rozwoju przedsiębiorstwa „JAS-POL”.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box