PPO Przedsiębiorstwo Państwowe

 

PPO Przedsiębiorstwo Państwowe

ul. Dworcowa 25
47-100 Strzelce Opolskie

 77 404 94 50
 77 404 94 41
 www.ppo.pl

PPO pp to krajowy lider na rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego. Dysponuje siedmioma nowoczesnymi liniami technologicznymi do produkcji obuwia systemem bezpośredniego wtrysku. Nowoczesny potencjał technologiczny oraz stosowane wysokiej jakości materiały gwarantują wysoki komfort i niezawodność obuwia, które znajduje zastosowanie na wielu stanowiskach pracy w różnych warunkach użytkowania. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane przez PPO pp w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

PPO pp swoją strategię działania opiera o innowacyjność, wysoką jakość, przejrzyste warunki współpracy oraz uczciwość na każdym polu działania. Wielokrotnie w podejmowanych działaniach rynkowych cechy te są wymieniane jako główne atuty firmy. Wiemy, jak ważne są w kontaktach z kontrahentami uczciwość, rzetelność i terminowość.

Na Polskim rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego wyróżnia nas fakt, że jesteśmy firmą innowacyjną, dobrze zarządzaną, posiadamy najnowocześniejszy potencjał technologiczny oraz jako jedyny producent w kraju dysponujemy wszystkimi technologiami stosowanymi do produkcji tego typu obuwia. Nasza marka jest znana i uznana na rynku, a nasze obuwie cieszy się zadowoleniem użytkowników. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nasze przedsiębiorstwo jest postrzegane na rynku jako innowacyjny polski producent oferujący wysokiej jakości produkty, a nasi kontrahenci oceniają nas jako wiarygodnego partnera zapewniającego perspektywiczną współpracę opartą o stały rozwój firmy i atrakcyjny, przystępny cenowo, odpowiadający oczekiwaniom użytkowników asortyment.

Udział w Programie Solidna Firma, poddanie się ocenie niezależnej Kapituły programu oraz uzyskanie Tytułu Solidna Firma stanowi dodatkowy atut w postaci certyfikatu solidności, który stanowi wizytówkę uczciwości, rzetelności i wiarygodności firmy. Chcemy, by nasza marka kojarzona była zarówno z wysokiej jakości produktami, jak i solidnością firmy, a ocena niezależnej komisji będzie najlepszym tego potwierdzeniem.

 

 

Laureat w latach:

2002
2003
2005
2006
2007
2008
2011
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box