PPO Przedsiębiorstwo Państwowe

 

PPO Przedsiębiorstwo Państwowe

ul. Dworcowa 25
47-100 Strzelce Opolskie

 77 404 94 50
 77 404 94 41
 www.ppo.pl

PPO pp to krajowy lider na rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego. Dysponuje siedmioma nowoczesnymi liniami technologicznymi do produkcji obuwia systemem bezpośredniego wtrysku. Nowoczesny potencjał technologiczny oraz stosowane wysokiej jakości materiały gwarantują wysoki komfort i niezawodność obuwia, które znajduje zastosowanie na wielu stanowiskach pracy w różnych warunkach użytkowania. Komfortowe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne obuwie produkowane przez PPO pp w Polsce spełnia wymagania norm europejskich, doskonale chroni przed poślizgiem i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

PPO pp swoją strategię działania opiera o innowacyjność, wysoką jakość, przejrzyste warunki współpracy oraz uczciwość na każdym polu działania. Wielokrotnie w podejmowanych działaniach rynkowych cechy te są wymieniane jako główne atuty firmy. Wiemy, jak ważne są w kontaktach z kontrahentami uczciwość, rzetelność i terminowość.

Na Polskim rynku obuwia bezpiecznego i zawodowego wyróżnia nas fakt, że jesteśmy firmą innowacyjną, dobrze zarządzaną, posiadamy najnowocześniejszy potencjał technologiczny oraz jako jedyny producent w kraju dysponujemy wszystkimi technologiami stosowanymi do produkcji tego typu obuwia. Nasza marka jest znana i uznana na rynku, a nasze obuwie cieszy się zadowoleniem użytkowników. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nasze przedsiębiorstwo jest postrzegane na rynku jako innowacyjny polski producent oferujący wysokiej jakości produkty, a nasi kontrahenci oceniają nas jako wiarygodnego partnera zapewniającego perspektywiczną współpracę opartą o stały rozwój firmy i atrakcyjny, przystępny cenowo, odpowiadający oczekiwaniom użytkowników asortyment.

Udział w Programie Solidna Firma, poddanie się ocenie niezależnej Kapituły programu oraz uzyskanie Tytułu Solidna Firma stanowi dodatkowy atut w postaci certyfikatu solidności, który stanowi wizytówkę uczciwości, rzetelności i wiarygodności firmy. Chcemy, by nasza marka kojarzona była zarówno z wysokiej jakości produktami, jak i solidnością firmy, a ocena niezależnej komisji będzie najlepszym tego potwierdzeniem.

 

 

Laureat w latach:

2002
2003
2005
2006
2007
2008
2011
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box