Przeds. Spedycyjne TRADE TRANS sp. z o.o.

Przeds. Spedycyjne TRADE TRANS sp. z o.o.

ul. Leszno 12
01-192Warszawa

 22 53 40 300
 22 53 40 400
 www.tradetrans.pl

PS Trade Trans oferuje kompleksowe usługi spedycyjne i logistyczne w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych, z wykorzystaniem transportu kolejowego, samochodowego, morskiego oraz intermodalnego. Firma posiada nowoczesne centra logistyczne na styku normalnych i szerokich torów kolejowych umożliwiające przeładunek większości ładunków. Zakres głównych usług firmy obejmuje: – spedycję kolejową opartą o współpracę z towarowymi przewoźnikami w Europie i Azji;- transport intermodalny – obsługa przesyłek kontenerowych w relacji ”door to door” oraz realizacja stałych regularnych połączeń, zarówno pojedynczych kontenerów, jak i całych składów pociągowych, z byłymi krajami WNP oraz Chinami;- przewozy promowe – kolejowe i samochodowe przewozy na pokładach promów kursujących pomiędzy Polską a Skandynawią; – obsługę ładunków ponadgabarytowych oraz wyjątkowo ciężkich i specjalnych, m. in. dla dedykowanych projektów inwestycyjnych, dysponując przy tym własną, mobilną brygadę załadunkową, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt do załadunków;- spedycję morską, portową oraz śródlądową wraz z całościową obsługą przeładunkową;- obsługę celną – stosowanie procedur uproszczonych w odprawie celnej, zapewnienie zabezpieczeń celnych, sporządzanie deklaracji INTRASTAT, dysponowanie bezterminowymi składami celnymi i magazynami czasowego składowania;- logistykę magazynową – składowanie, konfekcjonowanie, paletyzowanie, przeładunek specjalistycznym sprzętem.

Laureat w latach:

2003
2005
2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box