Przeds. Techniki Medycznej Anes-Med. sp. z o.o.

Przeds. Techniki Medycznej Anes-Med. sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 44
01-381Warszawa

 022 213 83 97
 022 211 12 51
 www.anesmed.pl

Przedsiębiorstwo Techniki Medycznej ANES-MED sp. z o. o., laureat Złotego Certyfikatu Programu Solidna Firma istnieje na rynku od 1993 r. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowo- handlowych dla placówek publicznej służby zdrowia i prywatnych Klientów. Firma jest laureatem licznych konkursów oraz posiada wdrożony system jakości, co pozwala prowadzić działalność w sposób przejrzysty i przyjazny dla klienta. Oferuje serwis aparatury anestezjologicznej i aparatury intensywnego nadzoru, szkolenia w zakresie obsługi aparatury anestezjologicznej. Sukcesy: Drager, Taema, Perlon.

Laureat w latach:

2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box