Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak

Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak

ul. Grunwaldzka 4
62-200Gniezno

 61 424 51 07
 61 424 51 00
 www.hawa.pl

Firma handlowo-usługowa. W początkowym okresie głównym przedmiotem jej działalności był handel materiałami eksploatacyjnymi i kserokopiarkami RICOH oraz świadczenie usług serwisowych w tym zakresie. Oferuje: handel paliwami, w tym olejem napędowym. Posiada 6 autocystern MAN i VOLVO oraz 6 własnych stacji paliw. Sukcesy: Certyfikat Członka Polskiej Izby Paliw Płynnych, Laureat Konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego Dla Przedsiębiorczości” w Kategorii Handel w latach 2003-2005 i 2005-2007, Fair Play za rok 2006 i 2007 oraz Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play za rok 2008.

Laureat w latach:

2009
2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box