Inora

Przedsiębiorstwo Realizacyjne „INORA” INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o.

ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 11
44-101 Gliwice

 32 238 86 23
 32 230 49 97
 www.inora.com.pl

Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA Sp. z o.o. zostało powołane w 1991 roku dla popularyzacji możliwych do wykorzystania nowości techncznych, stosowanych w krajach wysokorozwiniętych. Od tego czasu zajmujemy się propagowaniem nowoczesnych rozwiązań i zadań w dziedzinie ochrony środowiska.

Dla poprawy jakości budownictwa wdrażamy nowoczesne, trwałe rozwiązania w budownictwie drogowym, kolejowym i innych. Pozwoliło to nam między innymi w latach 2010-2011 zastosować nowatorski, (pierwszy w takiej skali w Europie) system zabezpieczenia konstrukcji drogowej autostrady A-1 przed szkodami górniczymi z zastosowaniem materiałów geosyntetycznych, który kontynuowano oraz zakończono w 2012 roku. Równolegle opracowany został unikalny w skali światowej system automatycznego, elektronicznego monitoringu szkód górniczych, pozwalający wykryć potencjalne zagrożenia w ciągu 5 minut od wystąpienia pierwszych sygnałów. Prace zakończone w 2012 roku pozwoliły na pomyślne oddanie do użytkowania autostrady A-1. Osiągnięciem też był sposób finansowania tego wzrostu przychodów bez korzystania z kredytów bankowych, a tylko przy odpowiedniej synchronizacji kredytów kupieckich i rzetelności odbiorców.

Bierzemy udział w kolejnych edycjach Programu Solidnej Firmy by utrzymać wysoki standard i dobrą opinię o naszym przedsiębiorstwie.

 

 

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box