Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ
Józef i Leszek Waś Sp.J.

Godzikowice, ul. Stalowa 7,9

55-200 Oława

www.was.eu

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. specjalizuje się w produkcji lamp i urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Na rynku funkcjonujemy od 1979 roku, nieustannie dbając o rozwój naszej oferty i procesów produkcyjnych. Korzystamy z najnowocześniejszych w branży technologii, dzięki czemu możemy oferować najwyższej klasy rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego. Innowacyjność łączymy z troską o środowisko, a otwartość na nowe trendy z wnikliwą analizą potrzeb naszych Klientów.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Godzikowice koło Oławy, w najszybciej rozwijającym się subregionie Dolnego Śląska. To tutaj nasz doświadczony i stale doskonalący się zespół pracuje nad wyrobami, które od lat są doceniane również na zagranicznych rynkach. Nasze lampy eksportujemy do niemal wszystkich krajów świata.
Dbając o najwyższą jakość produktów oferowanych przez firmę WAŚ, opieramy nasz proces produkcyjny na innowacyjnych metodach i najlepszych materiałach. Mamy do dyspozycji najnowocześniejszy park maszynowy i własne laboratorium fotometryczne, pozwalające weryfikować parametry każdej wytwarzanej u nas lampy.
Potwierdzeniem wysokich standardów stosowanych w naszej firmie jest certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży lamp samochodowych, urządzeń odblaskowych i innych wyrobów z tworzyw sztucznych oraz certyfikat Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001.
O innowacyjności i konkurencyjności naszych produktów świadczą liczne przyznane nam nagrody i wyróżnienia, jak szesnaście złotych medali na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych i Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, czy najnowsze nagrody: Firma 25-lecia III RP i Złoty Medal 2015 Wybór Konsumenta.
W firmie WAŚ panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Stawiając na ciągły i dynamiczny rozwój, pamiętamy jednocześnie o tradycyjnych i ponadczasowych wartościach. Mimo ugruntowanej obecności na rynku, stale doskonalimy naszą ofertę, sięgając po nowe technologie i inwestując w kwalifikacje oraz wiedzę naszych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Laureat w latach:

2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box