Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ
Józef i Leszek Waś Sp.J.

Godzikowice, ul. Stalowa 7,9

55-200 Oława

www.was.eu

Firma Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych ?WAŚ? Józef i Leszek Waś Sp. J. z siedzibą w Godzikowicach zajmuje się kompleksową produkcją lamp samochodowych. PTS WAŚ istnieje od 1979 roku, stawiając na nieustanny rozwój oraz innowacyjność. Dzięki żmudnej pracy włożonej w rozwój firmy, wytrwałości oraz inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania techniczne, dziś przedsiębiorstwo jest liderem w produkcji oświetlenia w branży motoryzacyjnej.

Stale powiększający się park maszynowy obecnie składa się m.in. z nowoczesnych wtryskarek, zgrzewarek ultradźwiękowych, automatów obsadzających elektronikę na płytki druku, robotów precyzyjnie zalewających i silikonujących. Własne laboratorium fotometryczne, służące do przeprowadzania wewnętrznych badań nad produkowanymi lampami oraz prototypami, wyposażone w nowoczesne instrumenty pomiarowe, pozwala na wnikliwe zbadanie lampy pod kątem wszelkich wymaganych parametrów.

Od ok. 2000 roku firma PTS ?WAŚ? bierze czynny udział w Motoryzacyjnych Targach zarówno międzynarodowych, jak i krajowych. Obecnie lampy WAŚ eksportowane są do ok. 80 krajów rozrzuconych po całym świecie. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia tj. 24 Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich TTM, w rankingu najcenniejszych Firm Rodzinnych magazynu Forbes I miejsce wśród firm z przychodem do 100 mln zł w latach 2019 i 2020, wyróżnienie Symbol Rozwoju Biznesu, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, coroczne wyróżnienie Gazele Biznesu, Diamenty Forbes?a, czy tytuł Solidnej Firmy w roku 2019 i 2020, a także nagroda Dolnośląski Gryf 2021 w kategorii ?Lider Roku? dla współwłaściciela firmy.

Potwierdzeniem wysokich standardów stosowanych w naszej firmie jest certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży lamp samochodowych, urządzeń odblaskowych i innych wyrobów z tworzyw sztucznych oraz certyfikat Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001.

Obecnie w produkcji jest ok. 3,5 tys. lamp w 20 tys. różnorodnych odmian. Rocznie sprzedawanych jest ok. 8 mln lamp. Lampy WAŚ docierają na pierwszy montaż do największych producentów samochodów ciężarowych, przyczep, maszyn rolniczych i pojazdów specjalnych. Na produkowane lampy, przez wzgląd na ich innowacyjność, zaawansowanie techniczne czy nowoczesny design zostało dokonanych ponad 200 zgłoszeń patentowych.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania naszej oferty na stronie: www.was.eu.

Laureat w latach:

2019
2020
2021
2022

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box