PUBLIC PR Marcin Kałużny

ul. Modelarska 12
40-142Katowice

 32 258 20 66
 32 258 04 05
 www.publicpr.pl

Działamy od 2005 roku. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku w mediach tradycyjnych (prasa) i elektronicznych (Internet). Naszym Klientom pomagamy przede wszystkim wyróżnić się… Wydajemy Biznes Raport – specjalistyczny dodatek o tematyce gospodarczej, który ukazuje się na łamach Dziennika Gazety Prawnej od grudnia 2005 roku. Jesteśmy organizatorem największego konkursu projakościowego w Polsce JAKOŚĆ ROKU oraz programu promocyjnego Przedsiębiorstwo na Medal. Należymy do Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Stale się rozwijamy. Na łamach dziennika Rzeczpospolita od grudnia 2009 roku wydajemy dodatek biznesowy Economy Life Today. Budujemy markę podróżuj.com.pl – sieć agencyjnych biur podróży w całej Polsce. Od samego początku wyznaczamy sobie ambitne cele. Obecnie dążymy do zdobycia pozycji największej firmy w naszej branży.

Laureat w latach:

2010

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box