QNT Systemy Informatyczne

QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o.

ul. Knurowska 19
41-800 Zabrze

 32 7869 100,
 32 7869 145,
www.qnt.pl

QNT Systemy Informatyczne to firma z 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. To jeden z czołowych dostawców oprogramowania dla administracji publicznej – zarówno szczebla rządowego, jak i samorządowego, a także sektora oświaty, sądownictwa oraz przedsiębiorstw. Wśród tysięcy Klientów QNT znajduje się 13 ministerstw oraz inne kluczowe instytucje państwowe, jak na przykład Kancelaria Prezydenta RP czy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Flagowymi produktami firmy są autorskie systemy wspierające zarządzanie: Quorum, sQola, sQola Integra, QNTemida i Qrezus. Systemy te składają się z kilkudziesięciu modułów, nieustannie rozbudowywanych o nowe funkcjonalności.

Nieprzerwany proces wzbogacania oferty oprogramowania oraz świadczonych usług stanowi podstawę dla dynamicznego rozwoju firmy. To umożliwia nam stałą gotowość do odpowiadania na specyficzne oczekiwania naszych Klientów, nawet w warunkach zmiennych przepisów prawa.

Największym atutem firmy, wyróżniającym QNT wśród konkurencji, jest wieloletnie doświadczenie w obsłudze szczególnej grupy Klientów – jednostek administracji publicznej. Ponad 30 lat działania w tym sektorze pozwoliło na zdobycie zasobu wiedzy, który jest niezbędny dla skutecznego wspierania pracy tych instytucji. Warto tu zauważyć, że QNT specjalizuje się w obsłudze zarówno największych instytucji państwowych (nawet tych o skomplikowanej strukturze), jak i różnorodnych – mniejszych i większych – jednostek administracji samorządowej.

Dynamiczny rozwój firmy to także rozwój jej kadr. QNT łączy uznanych specjalistów i najlepszych młodych adeptów informatyki. Zasilają nas umiejętności i zaangażowanie ludzi, dla których informatyka jest nie tylko pracą, ale i pasją.

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box