quadrum

Quadrum S. A.

ul. J. Conrada 63
31-357 Kraków

www.quadrum.pl

Firma  działająca od trzydziestu lat w  branży budowlanej,  zapewniająca profesjonalną obsługę na terenie całej Polski w zakresie :

• Zarządzanie projektem inwestycyjnym

• Generalne wykonawstwo obiektów użyteczności publicznej i prywatnej o charakterze komercyjnym

• Kompleksowe prace wykończeniowe i remontowe na nowo powstających, jak również modernizowanych obiektach

Quadrum posiada kilkaset sfinalizowanych realizacji związanych z inwestycjami w :

  • Budownictwie przemysłowym
  • Budownictwie użyteczności publicznej
  • Apartamentowcach
  • Galeriach handlowych

Wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań  przy ciągłym rozwoju procesów organizacyjnych stawia aktualnie firmę w gronie wiarygodnych i sprawdzonych Partnerów rynku budowlanego. Więcej informacji na temat firmy i zrealizowanych inwestycji możecie Państwo zasięgnąć na stronie internetowej : www.quadrum.pl

Laureat w latach:

2008
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box