QUEST INVESTMENT Sp. z o.o.

QUEST INVESTMENT Sp. z o.o.; Radzionków

Unii Europejskiej 2
41-922 Radzionków

 32 284 90 26

QUEST INVESTMENT Sp. z o.o. zarejestrowana została w lipcu 2012 roku w Tarnowskich Górach. Niespełna rok później uruchomiła też swój Oddział Handlowo – Produkcyjny w Zabrzu.

Niewątpliwymi atutami całej organizacji są:

– sprawne kierownictwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu w przemyśle, usługach i handlu,

– operatywne podejmowanie przez Zarząd Spółki wszelkich decyzji

– wysokie kwalifikacje i rzetelność wszystkich zatrudnionych, wykonujących jasno określone zadania i w pełni znających swoje kompetencje oraz związaną z nimi odpowiedzialność,

Wszystko to sprawia, że praktycznie z kwartału na kwartał, istotnie zwiększała się i zwiększa nadal, mierzona konkretnymi wskaźnikami, aktywność oraz pozycja Spółki na polskim rynku. Generalnie Spółka koncentruje swoją działalność w dwóch zasadniczych obszarach, tj.:

– Handlu hurtowym, głównie w obrocie wyrobami hutniczymi, począwszy od tzw. asortymentu „czarnego” (blachy, pręty, walcówka rury, kształtowniki, odlewy i odkuwki), a skończywszy na asortymencie wysokogatunkowym, kwalifikowanym. W obszarze tym współpracujemy także z producentami akumulatorów, dostarczając im ołów.

– Nasza oferta jest systematycznie rozszerzana, w zależności od potrzeb rynku oraz oczekiwań klientów,

– Wykonywania usług w wielu branżach naszej gospodarki, w tym m. in. dla górnictwa, kolejnictwa, energetyki, przemysłu maszynowego i budownictwa.

Obie te działalności są bardzo często ze sobą skorelowane, co niewątpliwie dodaje im sporej atrakcyjności.

W szeroko rozumianym obrocie handlowym coraz więcej miejsca Spółka poświęca i angażować się będzie na komplementarnych dostawach elementów stalowych „na wymiar” do realizacji konkretnych już inwestycji, w tym infrastrukturalnych (hale przemysłowe, ogrodzenia systemowe, specjalne roboty geotechniczne w zakresie budownictwa hydrotechnicznego i ogólnego, itp.). Dla tak pojmowanego przez Zarząd Spółki rozwoju, niejako strategicznym przedsięwzięciem stało się powołanie, co nastąpiło z jego inicjatywy, Śląskiego Konsorcjum Przemysłowego z siedzibą przy zabrzańskim Oddziale Handlowo – Produkcyjnym Spółki. Grupuje ono siedem podmiotów gospodarczych różnych branż oraz dziedzin i z całą pewnością istotnie rozszerza możliwości ofertowe Spółki.

Laureat w latach:

2015
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box