RAMB sp. z o.o.

RAMB sp. z o.o.

skr.poczt.106 Piaski nr. 2
97-400Bełchatów

 044 737 78 01
 044 737 78 02
 www.ramb.pl
RAMB Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. 100 % udziałów posiada PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Podstawowe profile działalności to: wykonanie i montaż konstrukcji stalowych wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym, instalowanie z uruchomieniem urządzeń górnictwa odkrywkowego, obróbka skrawaniem, roboty budowlane, roboty elektryczne, produkcja filtrów okładzinowych do studni głębinowych, remonty pomp i silników do studni odwodnieniowych, remonty i eksploatacja obiektów.Sukcesy: Przedsiębiorstwo Fair Play 2010, Gepard Biznesu 2010, Gazela Biznesu 2010, Eurocertyfikat Jakości Produktu/Usługi 2008, Eurocertyfikat Wiarygodności Firmy 2008 i inne.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box