Remzap sp. z o.o.

Remzap sp. z o.o.

ul. Ignacego Mościckiego 12
24-110Puławy

 081 473 11 00
 081 473 11 11
 www.remzap.pl
Utrzymanie ruchu i inwestycje w przemyśle

REMZAP to firma z prawie 50-letnim doświadczeniem w obszarze utrzymania ruchu i inwestycji w zakładach przemysłowych. Od prawie 20 lat REMZAP działa jako samodzielny podmiot gospodarczy, dostarczając specjalistycznych usług zakładom z branży m. in. chemicznej, petrochemicznej, cementowej i energetycznej. Obecnie REMZAP to ponad 400 pracowników, rozbudowane i nowoczesne zaplecze sprzętowe, materiałowe i logistyczne oraz kompleksowa oferta specjalistycznych usług dla przemysłu.

Zakres usługREMZAP:

utrzymanie ruchu instalacji technologicznych: montaże, remonty i naprawy instalacji, regeneracja i próby armatury, uszczelnienia przemysłowe, mycie hydrodynamiczne, rusztowania
inwestycje przemysłowe: kompleksowe wykonawstwo instalacji technologicznych, budownictwo kubaturowe, prace ziemne, fundamentowe, żelbetowe i konstrukcje stalowe
wymurówki ognioodporne
izolacje przemysłowe
remonty silników elektrycznych
sieci elektroenergetyczne
instalacje elektryczne
instalacje AKPiA
Oferujemy wysoką jakość, opartą na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, w tym wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjno-technicznej i zarządzającej, wspartą Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością i BHP wg norm ISO 9001 i PN-N-18001.

Więcej informacji na www.remzap.pl

Laureat w latach:

2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box