REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

ul. Starodworska 1 
80-137 Gdańsk

www.rewit.pl 

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku (klienci, konkurencja), ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Od audytora oczkuje się więc rzetelnej informacji o stanie firmy w kontekście kluczowych działań jednostki, doradztwa oraz wsparcia.

Skupiamy się na rozwiązaniach, które gwarantują bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, optymalizują koszty oraz podnoszą kulturę biznesu. Każdego dnia pomagamy budować i rozwijać biznes naszym klientom. Bierzemy aktywny udział w procesach, stając się istotnym ogniwem podnoszącym wartość firmy. Bazując na wartościach takich jak zaufanie, otwartość, rzetelność oraz lojalność, tworzymy długofalowe relacje, oferując realne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

25 lat obecności na polskim rynku to zaufanie wielu klientów oraz stała praca nad podniesieniem jakości oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wzrost kompetencji naszych specjalistów.

W tegorocznym (2018 rok) rankingu dziennika „Rzeczpospolita” REWIT uplasował się w czołówce rankingu firm audytorskich i doradców podatkowych, zajmując wysokie 15 miejsce wśród wszystkich podmiotów oraz 5 miejsce wśród polskich firm. Jesteśmy jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskiego kapitału.

Rewit jest nie tylko odpowiedzią na pytanie o stan firmy, ale również źródłem korzyści wynikających z unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy oraz doświadczenia.

NASZA MISJA

Misją Rewit jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu. Nowoczesna rachunkowość, optymalne podatki i koszty, wzrost kultury biznesu oraz poziomu wiedzy biznesowej – to priorytety, które sobie wyznaczyliśmy, wierząc, że ich wdrożenie przyczyni się do rozwoju nie tylko nas i naszych klientów, ale całej społeczności.

 

Laureat w latach:

2018

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box