RISE Wirtualne Biuro Sp. z o.o.

RISE Wirtualne Biuro Sp. z o.o.

ul. Królewska 65A/1
30-081Kraków

 12 378 42 67
 12 378 42 64
 www.rise.com.pl
Rise.pl to kompleksowe rozwiązanie dla osób planujących założenie firmy jak również już prowadzących działalność gospodarczą.
Wirtualne Biura to nie tylko biuro i profesjonalna obsługa sekretarska firmy. To przede wszystkim wygoda w korzystaniu z usług, których każdy przedsiębiorca potrzebuje rozpoczynając działalność. Nasza firma oprócz pomocy w rejestracji firmy może zapewnić klientom obsługę księgową i kadrową, jak również w pełni wyposażone biura serwisowane na wynajem czy tez miejsca do pracy w pracowniach coworkingowych.
Nasza oferta to nie tylko doskonała lokalizacja dla Twojej Firmy w centrum Krakowa, Katowic, Warszawy i Rzeszowa. Naszym celem jest wypracowanie wzajemnego zaufania i pewności że prowadzona przez Ciebie firma ma niezbędne wsparcie i opiekę doradczą.

Laureat w latach:

2011
2012
2013
2015
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box