Rydułtowski Park Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Rydułtowski Park Przedsiębiorczości Sp. z o.o.; Rydułtowy

ul. Podleśna 6c
44-280 Rydułtowy

 32 417 90 49
 www.rpp.rydultowy.pl
Rydułtowski Park Przedsiębiorczości Sp. z o. o. jest jednoosobową spółką komunalną, której właścicielem jest Gmina Miasta Rydułtowy.

Spółka została powołana w 2007 roku w celu pozyskiwania inwestorów na tereny nowo powstałej Strefy rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. W ramach swojej działalności, Rydułtowski Park Przedsiębiorczości wspiera działalność zarówno pozyskanych inwestorów jak i przedsiębiorców działających na terenie Rydułtów, m.in. poprzez organizowanie cyklicznych spotkań z władzami miasta, czy z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu.

Sprzedaż terenów inwestycyjnych poprzez spółkę komunalną pozwala na prowadzenie negocjacji oraz finalizowanie transakcji wg standardów biznesowych, przy jednoczesnym zachowaniu wiarygodności cechującej jednostki administracji samorządowej.

Dotychczas sprzedano 11 działek z przeznaczeniem na działalność produkcyjno-usługową, w bieżącej ofercie znajduje się 7 terenów z pełnym przygotowaniem na prowadzenie działalności gospodarczej pod względem technicznym i prawnym.

Kolejny, czwarty już udział w konkursie wynika z przekonania o tym, że certyfikat „Solidna Firma” podnosi wiarygodność Spółki w oczach potencjalnych oraz obecnych kontrahentów.

Laureat w latach:

2012
2013
2014
2015

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box