SANMAR Sp. z o.o.

SANMAR Sp. z o.o.; Poznań

ul. Wybieg 5/9
61-315 Poznań

 61 830 00 21
 61 832 57 26
 www.sanmar.pl
Sanmar Sp. z o.o. to profesjonalny partner z ponad 10-letnim doświadczeniem w outsourcingu usług sprzedażowych i logistyce.

Swoją działalność koncentruje się trzech obszarach: sprzedaży usług telekomunikacyjnych, energetycznych oraz spedycyjnych.

Firma jest autoryzowanym partnerem PTK Centertel Sp. z o.o. – operatora sieci komórkowej Orange oraz Energa-Obrót SA – dystrybutora sieci energetycznej.

Spółka posiada własną sieć sprzedażyorazmobilnych handlowców, którzy docierają bezpośrednio do każdego kontrahenta. Współpracuje z blisko 100 profesjonalnymi Konsultantami.

Atutem firmy jest elastyczność i szybkość podejmowania decyzji nieograniczona rozbudowaną strukturą. Indywidualne podejście do każdego klienta i poszukiwanie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb to motto działania firmy.

Sanmar Sp. z o.o. stawia na systematyczny rozwój, partnerstwo biznesowe oraz jakość i kompleksowość obsługi.

Laureat w latach:

2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box