Schraner Polska Sp. z o.o.

ul. Lotnicza 21G

99-100 Łęczyca

 24 721 02 27
 info@schraner.pl
 www.schraner.pl

Firma Schraner Polska Sp. z o.o. powstała w 2006 r. w Łęczycy na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jest dostawcą najbardziej wymagających Klientów z Polski, Europy i Ameryki Północnej.

Specjalizuje się w produkcji odkuwek kształtowanych metodą kucia matrycowego na gorąco?ze stali, jak również ze stopów aluminium, miedzi, tytanu oraz innych materiałów możliwych?do kucia.

Firma Schraner posiada wykształcony oraz wielokrotnie szkolony za granicą zespół pracowników, absolwentów Politechniki Łódzkiej, korzysta z ponad 130-letnich doświadczeń szwajcarskiej firmy metallabs AG. Szwajcarska technologia jest precyzyjnie przekuwana na doskonały polski produkt. Kadra firmy uczestniczy w konferencjach branżowych przemysłu kuźniczego?i motoryzacyjnego oraz jest aktywnym członkiem Związku Kuźni Polskich.

Technologia

Stosowana przez firmę Schraner wysoce zaawansowana technologia jest symbolem możliwości i otwartości ludzkiego umysłu. Dodawana do niej rzetelność i precyzja wykonania łamie?w ten sposób niewygodne i przestarzałe szablony, co czyni realnym to co było dotychczas niemożliwe, nieosiągalne, wręcz niewyobrażalne.

Wyroby wykonywane są w tolerancji klasy E i F zgodnie z normą PN-EN 10243-1. Transfer doświadczeń i zastosowanie nowoczesnej technologii z metallabs AG zapewnia niespotykany dotąd w Polsce stopień precyzji wyrobów, które cechują się

  • zawężony zakres odchyleń wagowych i wymiarowych,
  • wysokie własności mechaniczne,
  • brak wahań dla dużych partii elementów kutych.

Firma zobowiązana jest do zachowania procedur i wytycznych wynikających z wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z normą ISO 9001, jak również specyfikacją techniczną IATF 16949 dla przemysłu motoryzacyjnego. Ponadto firma, zgodnie z wdrożonym również ISO 14001,? z zaangażowaniem i pełną świadomością dba o środowisko naturalne.

Laureat w latach:

2021
2022
2023
2024

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box