SIGMA S.A.

SIGMA S.A.

Barak 6
21-002Jastków

 81 502 33 33
 81 502 25 53
 www.sigmasa.pl

Spółka Akcyjna SIGMA jest prywatną firmą działającą od 1996 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w województwie lubelskim, w miejscowości Barak. Ponadto na terenie Polski funkcjonuje biuro regionalne SIGMA-SILESIA w Knurowie. Rynki zbytu firmy SIGMA S.A to tereny Polski oraz Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Grecji, Argentyny, Kolumbii i Wietnamu.

Podstawowym celem działalności spółki jest systemowe wdrażanie rozwiązań technologicznych w zakresie projektowania oraz produkcji maszyn, urządzeń i kompleksowych technologii dla potrzeb przemysłu wydobywczego oraz technologii przetwarzania odpadów.

Wieloletnie doświadczenie, własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, centrum badawczo-rozwojowe, park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany personel umożliwiają nam realizacje nowatorskich rozwiązań, każdorazowo dostosowywanych do indywidualnych wymagań klientów, wynikających zarówno z warunków pracy  i eksploatacji maszyn, jak również ze specyfiki  rynków  naszych odbiorców. Dzięki połączeniu wszechstronnych kompetencji z efektywnym wykorzystaniem „know-how” oferujemy kompleksowe rozwiązania, gwarantujące najwyższą jakość, odpowiadające zarówno wymaganiom technicznym, funkcjonalnym, jak również wymogom ekonomicznym. Kompleksową obsługę naszych klientów na etapie koncepcji, projektowania a następnie montażu oraz realizacji wdrażanych rozwiązań zapewniają nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Profesjonalny i zaangażowany zespół inżynierów, technologów oraz specjalistów montażu serwisu dzięki swojej specjalistycznej wiedzy oraz praktyce służy pomocą w zakresie wdrażania zaawansowania technologii oraz zapewnia pełny i skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń na terenie całego kraju i zagranicą.  

Biuro Regionalne „SIGMA-SILESIA”

Ul. Dworcowa 38A

44-190 Knurów

tel. 32 236 22 96

tel/fax 32 235 96 70 wew. 623

e-mail: serwis@sigmasa.pl

Laureat w latach:

2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box