laboratorium ita-test

 

Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c.

ul. Obozowa 82A
01-434 Warszawa

  22 877 36 00 
  22 837 28 20
  www.itatest.pl

Specjalistyczne Laboratorium ITA-TEST S.C . jest prywatną, niezależną samofinansującą się rodzinną firmą działającą od kwietnia 1996r. Oferujemy kompleksowe badania kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej oraz badania wody zgodnie z aktualnym  ustawodawstwem.

Badamy wyroby standardowe, specjalnego przeznaczenia, profesjonalne, sensitive, wyroby dla dzieci.

Oferujemy szeroki wachlarz badań m.in:

– badania mikrobiologiczne;         

– badania fizyko-chemiczne;

– badania dermatologiczne;               

– badania aplikacyjne testem użycia;

– badania aparaturowe;                      

– badania SPF.

Nasze usługi stanowią część procesu mającego zagwarantować jakość i bezpieczeństwo wyrobu.

CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ:

SLB ITA-TEST oferuje najnowocześniejsze techniki i metody badawcze. Praca na najlepszym sprzędzie laboratoryjnym gwarantuje wysoką precyzję otrzymanych wyników i najwyższy poziom usługi.

To, co wyróżnia naszą markę to miarodajność wyników, profesjonalizm, rzetelność, terminowość oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza.

DLACZEGO BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE SOLIDNA FIRMA:

Certyfikat wiarygodności to znak rzetelności firmy. Pragniemy aby nasi partnerzy oraz przyszli kontrahenci w pełni posiadali zaufanie do naszej marki i wysokiej jakości wykonywanych usług.

Laureat w latach:

2010
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box