Spółdzielnia Mieszkaniowa “Suchanino”

ul. Kurpińskiego 21
80-169 Gdańsk
877 753 130
 www.smsuchanino.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa ?Suchanino? powstała 23 kwietnia 1991 roku poprzez wyodrębnienie z Gdańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej budynków przy ulicach: Kurpińskiego, Czajkowskiego, Paderewskiego, Liszta, Otwartej, Paganiniego, Kamieńskiego, Noskowskiego oraz Powstańców Warszawskich.
Obecnie Spółdzielnia zarządza 3105 lokalami mieszkalnymi o różnym statusie prawnym. W swoich zasobach posiada obiekty handlowo ? usługowe są to lokale użytkowe własne i na prawach odrębnej własności, a w nowo wybudowanych budynkach garaże wielostanowiskowe.
Lokalizacja osiedla jest niezwykle korzystna. Do Centrum i Obwodnicy miasta, można dojechać w ciągu kilkunastu minut. Na miejscu jest poczta, przychodnia, sklepy i punkty usługowo – handlowe, przedszkola, szkoły podstawowe oraz kościół pw. św. Maksymiliana Kolbe. O dobrym usytuowaniu osiedla świadczy również fakt, iż odnotowujemy duże zainteresowanie firm i przedsiębiorców, którzy chcą na Suchaninie inwestować i prowadzić swoją działalność gospodarczą.
Obiekty Spółdzielni Mieszkaniowej ?Suchanino? są znaczącym elementem krajobrazu i zabudowy Gdańska oraz stanowią ważną jego cześć.

Laureat w latach:

2021
2022

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box