Spółdzielnia Niewidomych im. Modesta Sękowskiego

Spółdzielnia Niewidomych im. Modesta Sękowskiego; Lublin

ul. Głowackiego 35
20-060 Lublin

 81 442 75 20

Spółdzielnia Niewidomych im. Modesta Sękowskiego w Lublinie funkcjonuje na rynku od końca 1945r., jako pierwsza w kraju zrzeszająca osoby niewidome.

Początki produkcji to wytwarzanie wyrobów branży szczotkarskiej. W kolejnych latach powstają nowe branże produktowe: metalowa i elektrotechniczna. W ostatnich latach dominująca jest branża elektrotechniczna a zwłaszcza elektrotechniki motoryzacyjnej. Produkujemy: wiązki przewodów elektrycznych do ciągników i przyczep, komponenty elektryczne takie jak: stacyjki ciągnikowe, przełączniki, wtyczki, bezpieczniki samochodowe i inne. Świadczymy również usługi produkcyjne w zakresie obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

                Odbiorcami naszych produktów są znane firmy jak Fabryka Pralek BOSCH-SIEMENS w Łodzi, BIAWAR Białystok, czy też duże hurtownie rolnicze: FARMER, AGRORAMI, TECH-ROL, ROL-MAR. Zarządzanie firmą i jej procesami oparliśmy o wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001, co pozwala nam w pełniejszy sposób odpowiadać na potrzeby naszych klientów i systematycznie podnosić poziom ich obsługi.

                Wyróżniamy się od innych firm z naszej branży tym, że tak skomplikowane technicznie wyroby wytwarzają w przeważającej części osoby niewidome. Produkujemy wyroby o uznanej jakości i przystępnej cenie, spełniające oczekiwania naszych klientów.

                Jesteśmy dumni z faktu, że od wielu lat z sukcesem realizujemy misję społeczno-zawodowej rehabilitacji osób niepełnosprawnych- niewidomych, prowadząc działalność biznesową w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego.

                W 70-letnim okresie działalności Spółdzielnia otrzymała wiele wyróżnień i nagród na szczeblu lokalnym i krajowym. Wysoko sobie cenimy uzyskany w tym roku certyfikat na promocyjny znak jakości „Zakup Prospołeczny”.

                Bierzemy udział w Programie Solidna Firma w celu poddania się ocenie niezależnych ekspertów, co pozwoli na wzrost rozpoznawalności naszej marki na rynku oraz zaufania naszych klientów, kontrahentów o otoczenia firmy.

Laureat w latach:

2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box