Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców

ul. Mostowa 3
16-300 Augustów

www.augustow.spolem.org.pl

 

„Społem” Augustowska Spółdzielnia Spożywców istnieje od 1946 roku. Obecnie jest najdłużej i nieprzerwanie działającym podmiotem gospodarczym zaspokajającym potrzeby jego mieszkańców. Spółdzielnia jest jednym z największych pracodawców na terenie miasta. By sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, stale poszerzamy ofertę handlową i modernizujemy sieć 14 naszych sklepów. Każdy z nich oferuje ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych. Ma dogodne godziny otwarcia, profesjonalną obsługę i bardzo dobre zaopatrzenie stoisk z produktami świeżymi, jak: mięso, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa.

Produkcja wyrobów piekarskich i ciastkarskich odbywa się w piekarni i ciastkarni. Pieczywo produkowane jest zgodnie z tradycyjna technologią z zachowaniem wielofazowej fermentacji kwasowej, co zapewnia wysoką jakość i niepowtarzalny smak chleba. Nasze wyroby ciastkarskie wykonane metodami rzemieślniczymi oparte są na sprawdzonych recepturach, na bazie naturalnych składników. Dbałość o jakość stanowi jeden z priorytetów, którym nasza firma kieruje się od początku swego funkcjonowania.

Poza własną produkcją posiadamy również sieć gastronomiczną: Restaurację Albatros, i dwa bary szybkiej obsługi Bartek i Ptyś.

Znana z piosenki Janusza Laskowskiego Restauracja Albatros, w której niegdyś przesiadywało 7 dziewcząt od lat słynie ze znakomitego jedzenia. Serwujemy potrawy regionalne, dania ze świeżych ryb, a kulinarnym przebojem są kartacze i soczewiaki.

Spółdzielnia aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców miasta wspierając instytucje i organizacje, szkoły oraz wiele wydarzeń o charakterze kulturalno-oświatowym i charytatywnym.

Nasze motto brzmi: „Nasi klienci są naszym największym dobrem, a nasi pracownicy najcenniejszą inwestycją”.

Laureat w latach:

2006
2018

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box