Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców

ul. Mostowa 3
16-300 Augustów

www.augustow.spolem.org.pl

 

„Społem” Augustowska Spółdzielnia Spożywców istnieje od 1946 roku. Obecnie jest najdłużej i nieprzerwanie działającym podmiotem gospodarczym zaspokajającym potrzeby jego mieszkańców. Spółdzielnia jest jednym z największych pracodawców na terenie miasta. By sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, stale poszerzamy ofertę handlową i modernizujemy sieć 14 naszych sklepów. Każdy z nich oferuje ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych. Ma dogodne godziny otwarcia, profesjonalną obsługę i bardzo dobre zaopatrzenie stoisk z produktami świeżymi, jak: mięso, wędliny, pieczywo, owoce i warzywa.

Produkcja wyrobów piekarskich i ciastkarskich odbywa się w piekarni i ciastkarni. Pieczywo produkowane jest zgodnie z tradycyjna technologią z zachowaniem wielofazowej fermentacji kwasowej, co zapewnia wysoką jakość i niepowtarzalny smak chleba. Nasze wyroby ciastkarskie wykonane metodami rzemieślniczymi oparte są na sprawdzonych recepturach, na bazie naturalnych składników. Dbałość o jakość stanowi jeden z priorytetów, którym nasza firma kieruje się od początku swego funkcjonowania.

Poza własną produkcją posiadamy również sieć gastronomiczną: Restaurację Albatros, i dwa bary szybkiej obsługi Bartek i Ptyś.

Znana z piosenki Janusza Laskowskiego Restauracja Albatros, w której niegdyś przesiadywało 7 dziewcząt od lat słynie ze znakomitego jedzenia. Serwujemy potrawy regionalne, dania ze świeżych ryb, a kulinarnym przebojem są kartacze i soczewiaki.

Spółdzielnia aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców miasta wspierając instytucje i organizacje, szkoły oraz wiele wydarzeń o charakterze kulturalno-oświatowym i charytatywnym.

Nasze motto brzmi: „Nasi klienci są naszym największym dobrem, a nasi pracownicy najcenniejszą inwestycją”.

Laureat w latach:

2006
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box