Stalprodukt Serwis sp. z o.o.

 

Stalprodukt Serwis sp. z o.o.

ul. Wygoda 69
32-700 Bochnia

 14 615 15 64
 14 615 18 38
 www.serwis.stalprodukt.pl

W roku 1999 w ramach restrukturyzacji Stalprodukt S.A. wydzielony został potencjał, na bazie którego utworzono Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością Stalprodukt Serwis.

Stalprodukt Serwis Sp. z o.o. jest członkiem Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A.

Od marca 2008 do marca 2012 firma posiadała System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Od marca 2012 r. firma posiada Zintegrowany System Zarządzania zgodny z wymaganiami normy ISO PN-N-18001:2004 oraz ISO 9001:2008.

Misją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb i rozwiązywanie problemów naszych Klientów w zakresie systemów automatyki, remontów i modernizacji urządzeń przemysłowych oraz realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych.

W szczególności specjalizujemy się w projektowaniu, realizacji instalacji przemysłowych, elektrycznych, automatyki, hydrauliki, pneumatyki, chłodzenia, modernizacji urządzeń przemysłowych.

Jesteśmy przekonani, że kompleksowość obsługi i terminowość realizacji prac oraz sprawny serwis gwarancyjny mogą znakomicie wspomagać naszych klientów w osiąganiu ich celów. Wiemy, że sukces Klientów to sukces naszej firmy i satysfakcja nas samych.

 

 

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box