Steinbacher Izoterm sp. z o.o.

Steinbacher Izoterm sp. z o.o.

Cząstków Mazowiecki ul. Gdańska 14
05-152Cząstków Mazowiecki

Pracujemy w branży materiałów budowlanych. Dokładnie mówiąc są to termoizolacje budowlane techniczne oraz termoizolacje budowlane konstrukcyjne. 

Misją naszej firmy jest zapewnienie odbiorcom środków do oszczędnej gospodarki energią, poprzez zastosowanie, eliminujących straty ciepła, systemów termoizolacji.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą termoizolacji dla polskiego rynku budowlanego. Zakres oferowanych technologii obejmuje poliuretan(PUR), polistyren(EPS), polietylen(PE), wełnę mineralną(WM).

Nasza pozycja na rynku zależy od segmentu produktowego: termoizolacje techniczne – wiodący producent, termoizolacje konstrukcyjne – producent rozwiązań specjalistycznych.  

Jesteśmy jedynym producentem na rynku polskim, który oferuje tak szeroki wachlarz technologii termoizolacyjnych – PUR, EPS, PE, WM.

Jako jeden z nielicznych producentów w Polsce jednocześnie operujemy na rynku termoizolacji technicznych i konstrukcyjnych.

Nasza firma jest pionierem na rynku polskim w zakresie wdrażanych systemów termoizolacji. Jesteśmy twórcą rynkowych standardów produktowych. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję otulin termoizolacyjnych PUR (steinonorm300) oraz automatowych płyt termoizolacyjnych EPS (steinodur).

W ciągu ostatnich pięciu lat, w sposób zaplanowany, metodą krok po kroku wypracowaliśmy oryginalny system zarządzania. Nazywamy go systemem Steinbachera, na cześć założyciela naszej firmy. Kompleksowość ujęcia problemu plasuje go w rodzinie zintegrowanych systemów zarządzania.

System obejmuje wszystkie funkcje – planowanie, organizowanie, kierowanie ludźmi, kontrolowanie i doskonalenie – rozumiane w sposób holistyczny jako sprzężone funkcje jednej organizacji. Uzyskujemy w ten sposób większą wydajność, szybkość działania i sprawniejszą komunikację w czasie rzeczywistym.

Wyznaczając i osiągając kolejne cele, zawsze staramy się o niezależną obiektywną i profesjonalną ocenę jaką właśnie daje Program Solidna Firma. Takie wyróżnienie jest pozytywnym komunikatem dla naszych interesariuszy a dla nas możliwością przekonania się czy jest dla nas miejsce w szacownym gronie dotychczasowych laureatów konkursu.

Laureat w latach:

2014
2015

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box